همه انسان‌ها به دلیل گرایش قابل توجهی که به زیبایی و پاکیزگی دارند همیشه در تلاشند تا بتوانند با کشف راهکارهایی جدید و تازه نیازهایشان را برطرف کنند. حذف موهای زائد سالیان درازیست که یک معضل زیبایی به شمار می‌رود و تاکنون روش‌های زیادی به میان آمده تا بتواند کمی اثربخش‌تر از روش‌های قبلی خود باشد

همه انسان‌ها به دلیل گرایش قابل توجهی که به زیبایی و پاکیزگی دارند همیشه در تلاشند تا بتوانند با کشف راهکارهایی جدید و تازه نیازهایشان را برطرف کنند. حذف موهای زائد سالیان درازیست که یک معضل زیبایی به شمار می‌رود و تاکنون روش‌های زیادی به میان آمده تا بتواند کمی اثربخش‌تر از روش‌های قبلی خود باشد. استفاده از ژیلت و ابزارهای شیو کننده صورت و بدن و یا جایگزین شدن این روش‌ها با شیوه‌های دیگری مانند استفاده از موم باز هم نتوانسته به عنوان یک متد جدید برای بانوان و آقایان راضی کننده باشد و اما لیزر پوست چیست و چگونه این معضل را برطرف کرده است.

لیزر پوست با توجه به فواید ارزنده ای که دارد، امروزه به عنوان بهترین راهکار درمانی حذف موهای زائد و همچنین رفع اسکار، جای جوش، درمان بیماری‌های پوستی و … توسط یک متخصص پوست در اکثر کلینیک‌های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته است سطح رضایت تعداد بی‌شماری از مراجعه‌کنندگان را متوجه خود سازد.

لیزر پوست

لیزر علاوه بر کاربردهای درمانی در جوانسازی پوست نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش که از پرتوهای نور با طول موج‌هایی متناسب استفاده می‌شود از بی‌حسی‌های موضعی بهره گرفته شده تا فرد بسیار راحت باشد. با توجه به نوع کاربرد مورد انتظار برای شخص، روند درمانی در یک جلسه از یک ربع تا چند ساعت ممکن است به زمان احتیاج داشته باشد. به طور معمول لیزر پوست در موارد خفیف و جزئی به یک جلسه درمانی و در موارد عمیق به چندین جلسه برای بهبود کامل و پدیدار شدن یک نتیجه موفق نیاز خواهد بود.

فواید لیزر پوست
روش‌های دائمی لیزر پوست در عصر حاضر با موفقیت‌های چشمگیری روبرو هستند. روش‌های لیزری که در ابتدا روی کار آمده بود به دلیل نواقصی که داشت باعث آسیب رساندن به پوست می‌شد اما خوشبختانه هم‌اکنون این تکنیک پیشرفت قابل توجهی داشته و توانایی‌های بالایی را به خود اختصاص داده است. تا جاییکه برای درمان بسیاری از نواقص و بیماری‌های پوستی این روش به مراجعه‌کنندگان پیشنهاد داده می‌شود.
لیزر پوست این ویژگی و قابلیت منحصربه فرد را دارا می‌باشد که در نقاط مختلف پوست بدن انسان به کار گرفته شده و اثربخشی مناسب داشته باشد. برای مثال در تمامی نواحی بدن از جمله: دست، پا، کمر، شکم، صورت و … می‌توان این روش را به کار گرفت و از نتایج موفق آن بهره‌مند گشت.

لیزر درمانی درد کمتری نسبت به سایر روش‌های موجود دارد. البته این خبر خوش را می‌توان به مراجعه‌کنندگان لیزر پوست داد که دستگاه‌های جدید این روش، با بهره‌مندی از بهترین خنک‌کننده‌ها و بی‌حسی‌های روز توانسته اند سطح کیفی عملکرد آن را بالاتر برده و آرامش و رضایت بیشتری را برای افراد حاصل نمایند.

نتایج حاصل از لیزر پوست که اصلی‌ترین دلیل علاقه‌مندان برای مراجعه به کلینیک‌های پوست و مو می‌باشد، ممکن است برای ماندگار شدن به مدتی زمان نیاز داشته باشد اما در عوض این اطمینان به فرد داده خواهد شد که عارضه‌ای را به همراه ندارد و به خصوص اگر برای حذف موهای زائد از آن استفاده شود رشد موها را بسیار کند و در نهایت متوقف خواهد کرد.
نتایج حاصل از لیزر پوست

چکیده:
لیزر پوست جدیدترین تکنیک‌ روی کار آمده در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو می‌باشد که توسط یک متخصص پوست انجام‌پذیر بوده و با کارایی‌های خاص خود در درمان بیماری‌های پوستی و امور زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده است. فواید این متد نوین از جمله: اثربخشی بالا، درد کم و عدم آسیب‌رسانی به پوست، توجه علاقه‌مندان به زیبایی پوست را به خود جلب نموده است.