کوکتل ضدریزش مو هیر پلاس مزولایک

این کوکتل برای آقایان و خانمهایی که موهای بشدت شکننده دارند بسیار مناسب است.این افراد با این کوکتل میتوانند در عرض چند جلسه موهای خود را تقویت کرده و از ریزش موهای خود جلوگیری کنند.کوکتل مو مزولایک را میتوان به دو روش اصلی مزوتراپی (تزریقی)و میکرونیدلینگ در خانه و یا سالن های زیبایی استفاده کرد.از کوکتل مو هیر پلاس مزولایک برای جلوگیری از ریزش کامل مو،درمن ریزش سکه ای و تحریک مجدد رویش مو استفاده میشود.

 

از کوکتل HAIR PLUS MESO LIKE  برای درمان آلوپسی،جلوگیری از ریزش مو،تقویت و رفع نازکی مو و تحریک ریشه مو مورد استفاده قرار می گیرد. با عمل مزوتراپی می توانید موهای کم پشت و نازک خود را به موهای درخشان و پر پشت تبدیل کنید.

 

زمان جواب دهی این کوکتل چقدر میباشد؟ قطعا مدت زمان نتیجه گیری برای هر فرد یکی از مهمترین مسائل میباشد که میتوان گفت برای همه بسیار اهمیت دارد.این کوکتل بستگی به میزان کم پشت و یا پر پشت بودن موی هر فرد دارد.اما طبق گفته سالن داران زیبایی زمان جواب دهی این کوکتل معمولا بین 2 الی 6 جلسه میباشد.این مدت زمان برای نتیجه گیری و رویش مجدد موها بسیار عالی میباشد.

 

آبا امکان خرید عمده کوکتل مو مزولایک وجود دارد؟بله قیمت این محصول در تعداد بالاتر با قیمت مناسب تری ارائه میگردد.با توجه به قیمت مناسب و به صرفه بودن این محصول،میتوان گفت کوکتل هیر پلاس مزولایک بهترین گزینه برای سالن داران زیبایی میباشد. این محصول برای افرادی که قصد همکاری و یا دارای سالن های زیبایی میباشند بصورت درصدی کسر میگردد و در صورت خرید بالای چند عدد قیمت کاهش می یابد.با بهترین قیمت بازار در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

General specifications

  • Features: .....
  • Features: .....
  • Features: .....
  • Features: .....
  • Features: .....
  • Features: .....

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته